Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Prawdziwa twarz Wojciecha Skurkiewicza. „Na służbie jest się cały czas”

PR 9:51 6 października 2018
Studio Telewizji Republika, w sobotni poranek odwiedził sekretarz stanu w MON, kandydat Zjednoczonej Prawicy na prezydenta Radomia, poseł PiS Wojciech Skurkiewicz. Opowiedział o swojej pracy, i nie tylko...

Gość Telewizji Republika, który jest kandydatem na prezydenta Radomia, że jest to 14 największe miasto w Polsce a II na Mazowszu.

- To miasto o dumnej historii, często niesprawiedliwie wyszydzane w mediach. Chce zmienić to jak radom jest widziany oczyma ludzi z zewnątrz. Ludzie często postrzegają miasto jako tylko przejazdowe a jest tam wiele ciekawych rzeczy - stwierdził.

Wiceminister odniósł się też do krzywdzących miasto memów wskazując też na to, że Radom jest miastem w którym trzeba pomóc biednym mieszkańcom.

Redaktor Waloszczyk przypomniał, że Wojciech Skurkiewicz jest osobą, która część życia poświęciła mediom.

- Ja znaczną część życia spędziłem w radiu od 1994 do 2006 roku. To szmat życia zawodowego. Był jeden komputer na redakcję z wolnym internetem. Przeszedłem szczeble kariery od reportera kończąc jako szef redakcji, koordynator programowy. To dobre miejsce by potem iść dalej - powiedział.

Wojciech Skurkiewicz stwierdził, że czas pracy dobrego polityka jest nielimitowany i zawsze trzeba być gotowym do działania.

- Czas pracy jako polityk jest nielimitowany i na służbie jest się cały czas - oznajmił.

Wiceminister opowiedział też o tym jak po zakończeniu pracy w radiu potoczyła się jego kariera. Od rzecznika Lasów Państwowych, poprzez przewodniczącego Rady Powiatu aż po senatora i posła, obecnie wiceministra oraz kandydata na prezydenta Radomia. Powiedział że w tym ogromie pracy cały czas znajduje czas dla swojej rodziny.

 

 

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze