Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Poseł PiS: jeśli jako Polacy stawimy stanowczy opór ideologii LGBT, to jest duża szansa aby obronić Polskę przed złem, które do nas dociera

K.B. 17:59 9 września 2019
Telewizja Republika
Kampania idzie pełną parą, jest dynamiczna i przynosi dobre efekty. W całej Polsce jest to kampania zaplanowanai skuteczna. Mamy dobry kontakt z wyborcami, świadczy o tym ostatnia konwencja w Lublinie, konwencja z bardzo dobrym przesłaniem , wyprorokowana przez opozycje przez hasło "jutro będzie lepsze", bo rzeczywiście po przemówieniach polityków Prawa i Sprawiedliwości wiemy, że takie będzie- powiedział poseł Krzysztof Lipiec, który był gościem red. Marcina Bąka w programie Wolne Głosy.

Tradycyjny model polskiej rodziny to jedna kobieta, jeden mężczyzna i dzieci.

– Jak się nie znajduje płaszczyzny sporu politycznego to chwyta się totalnej propagandy. Teoria, która została wygłoszona w sferze aksjologicznej to rzecz niesłychana, tak powinna być uprawiana polityka która ma jednoczyć naród- odpowiedział na zarzuty opozycji co do słów Jarosława Kaczyńskiego na temat modelu rodziny.

– To by było dużą wartością, gdyby udało nam się stworzyć nić porozumienia, aby ponad podziałami skupiać się na rzeczach najważniejszych- dodał polityk PiS.

Kidawa- Błońska premierem, czyli powtórzenie dobrej praktyki PiS z 2015?

– Trzeba sobie wyraźnie powiedzieć,że w przypadku Prawa i Sprawiedliwości Beata Szydło to był plan, a nie żadna roszada. Prowadziła ona kampanię Andrzeja Dudy i moje środowisko jasno postawiło od razu, że do boju o Polskę w 2015 ma nas poprowadzićPaniBeata Szydło. Nie zawsze będzie tak, że plagiatowanie tego typu dobrych praktyk politycznych możeprzynieść sukces i ja tego sukcesu Platformie Obywatelskiej nie wróżę. Gdyby Donald Tusk poszedł do wyborów w 2011 roku z takim programem jaki zrealizował ze szkodą dla Polski, to z pewnością by tych wyborów nie wygrał i tak jest ze 134- stronicowym programem KO- powiedział.

– Na szczęście mamy dobry program. Przeciwdziałamy temu, że dzietność u nas maleje. Program „500 plus” spełnia swoje zadania, bo na koniec 2017 roku plan co do dzietności w Polsce się spełnił. Przypominam, że w 2015 roku byliśmy w 224 miejscu na świecie , dziś o kilka oczek poszliśmy w górę . Mamy wrażenie,że inne projekty, które sąukierunkowane na rodzinę również wpiszą się w strategię,żeby nasz naród się nie pomniejszał. Jeśli przeciwstawimy się ideologii LGBT, jeśli stawimy temu stanowczy opór jako Polacy, to jest duża szansa, aby obronićPolskę przed tymi złowrogimi rzeczami, które do nas docierają. Pięknie o tym mówił Jarosław Kaczyński na konwencji,wspominając o ochronie życia w Polsce- powiedział polityk Prawa i Sprawiedliwości.

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


KONIEC SYSTEMU (ODC.167/1) - SKĄD KWAŚNIEWSCY MAJĄ MILIONY?
Wczytuję komentarze...
Najnowsze