Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Polska

– To są dwudniowe posiedzenia, jesteśmy przekonani, że są one posiedzeniami sztabu wyborczego PO, nie możemy się zgodzić, żeby obywatele za to p ...>
– W moim przekonaniu ani w konstytucji, ani w innych ustawach nie ma przepisu, który w przypadku wiążącego referendum obligowałby parlament do spełnienia woli wy ...>
Przez ostatnie 8 lat Polska zbudowała stabilną pozycję w świecie – powiedziała podczas konferencji prasowej w Oświęcimiu premier Ewa Kopacz. ...>
– Wszyscy widzieliśmy billboardy Platformy Obywatelskiej w sprawie referendum. Spot PiS nosi tytuł "Czy PO chce wyprowadzić Polskę z Rady Europy?". Doj ...>
Kilkaset osób idzie z Białegostoku w 30. Ogólnopolskiej Pieszej Pielgrzymce Prawosławnej na Świętą Górę Grabarkę. W najbliższą środę w obchodach Święta Przemi ...>
– Nie wszystkie kwestie można rozwiązać poprzez referendum. Mówię przede wszystkim o sprawach podatkowych, ale to dotyczy również wieku szkolnego. Od teg ...>
Głównym elementem kampanii ma być pokazanie różnic pomiędzy stanowiskiem PO i PiS w kwestii dwóch pytań referendalnych. – Nie dziwie się, że niekt ...>
Nie ma żadnych powodów, by twierdzić, że PiS zagrozi demokracji. PO uznała jednak, że obrzucanie przeciwników hejtem to jedyny sposób utrzymania władzy ...>
Estonia, Niemcy, Wielka Brytania, USA, Węgry, Rumunia i Chiny – te kraje na pewno odwiedzi w najbliższych 100 dniach prezydent Andrzej Duda. Możliwe są ...>
Estonia, Niemcy i Wielka Brytania to pierwsze państwa, które odwiedzi prezydent Duda – poinformował dzisiaj doradca prezydenta ds. międzynarodowych Krz ...>
– Jaki punkt widzenia mają prezentować media publicznie, jak nie polski – pytał w studiu Telewizji Republika poseł PiS Jarosław Sellin, w ro ...>
Szefem kampanii z ramienia partii Twój Ruch, w ramach Zjednoczonej Lewicy, będzie Karol Jene – poinformowała na antenie Polsat News, kreowana na ...>
– Dziś marszałek Karczewski złoży zawiadomienie do prokuratury. Rząd zamienił te posiedzenia wyjazdowe w posiedzenia sztabu wyborczego. My jeste ...>
– Pani premier będzie prośbę o zwołanie Rady Gabinetowej powtarzać, aby na progu prezydentury pan Andrzej Duda mógł się zapoznać z sytuacją budżetową ...>
Dzisiaj i jutro premier Ewa Kopacz razem z ministrami odwiedzać będzie województwo małopolskie. W ramach wizyty rząd pojedzie m.in. do Miejsca Pamięci i Muz ...>
W ciągu ostatniego weekendu strażacy w całej Polsce interweniowali kilka tysięcy razy. Gwałtowne burze dotknęły Małopolskę, Wielkopolskę, Dolny Śląsk i Ł ...>
– Ja też jestem członkiem kościoła i może mi pan zarzucić, że jako polityk realizuje cele kościoła (...) bo jestem członkiem kościoła – tłu ...>
Dzisiaj w Opolu Ryszard Petru, lider partii NowoczesnaPL, ogłosił kolejną "jedynkę" na liście wyborczej swojej partii.>
W najbliższą środę prezydent Andrzej Duda weźmie udział w obchodach Święta Przemienienia Pańskiego na Świętej Górze Grabarce. Informację tę podał na Twit ...>
UEFA (Unia Europejskich Związków Piłkarskich) złożyła skargę w związku z "oszczerczą kampania" jaką ma prowadzić przeciwko Platiniemu Międzynarodowa Federacja P ...>
Najnowsze