Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Polska

Prezydent Andrzej Duda jest z wykształcenia prawnikiem i posiada stopień doktora. Dlatego jestem pewien, że doskonale zdaje sobie sprawę z uwarunkowań kons ...>
– Gdybyśmy się ugięli, zostałby zabity człowiek, który nawet wtedy, w śpiączce reagował na ból. Odłączenie go odbywałoby się przy jakiejś świadomości i od ...>
Od początku 2015 r. były niemiecki obóz koncentracyjny Auschwitz-Bierkenau odwiedziło ponad milion osób. Władze Muzeum już mówią o rekordowej frekwenc ...>
Były kandydat na prezydenta Paweł Kukiz nie wystąpi na festiwalu rockowym w Cieszanowie? Domaga się tego jeden z patronów imprezy, antyrasistowskie stow ...>
Prezydent Andrzej Duda spotkał się dziś z sygnatariuszami wniosku o rozszerzenie przedmiotu referendum, reprezentantami społecznych komitetów referendalnych. W of ...>
– Ja się pytam tych chętnych do zadawania kolejnych pytań: komu chcecie zabrać? Komu podwyższycie podatki, aby uzyskać ten efekt, który proponujecie – mówiła ...>
Dokumenty dotyczące moskiewskiego Centrum Kierowania Ruchem Lotniczym i jego funkcjonowania 10 kwietnia 2010 roku po pięciu latach próśb dotarły do Prok ...>
Jak informuje portal tvn24.pl, Zbigniew S. stawił się dziś w Prokuraturze Apelacyjnej. Wcześniej zapowiedział, że opuszcza Polskę. >
Wiceprezes PiS Beata Szydło na konferencji prasowej po spotkaniu z prezydentem Andrzejem Dudą podkreślała, że pojawiły się dwie możliwości ws. referend ...>
STOP JOW – pod takim hasłem dziś o godz. 12.00 wystartowała kampania referendalna Sojuszu Lewicy Demokratycznej. >
Ryszard Makowski, publicysta tygodnika "WSieci" zastanawiał się na antenie TV Republika, czy zgodne z prawem były roszady w Kancelarii Prezydenta mające zap ...>
Jak donosi "Rzeczpospolita" już w najbliższy czwartek może dojść do zmian personalnych w zarządzie Polskiej Grupy Energetycznej. Szczegółowe informacje poznamy ...>
Jak podała Rzeczpospolita, prezes Polskich Linii Lotniczych LOT Sebastian Mikosz zrezygnował ze stanowiska. >
– Jak na razie trudno mówić, kiedy prezes włączy się w kampanię wyborczą, i w jaki sposób. Nie ma także żadnego harmonogramu ewentualnych spotkań " ...>
Gdyby wybory parlamentarne odbyły się w połowie sierpnia ze zdecydowaną przewagą wygrałoby je Prawo i Sprawiedliwość z wynikiem 41 proc. – wynika ...>
Radio ZET dotarło do dokumentów, które mogą świadczyć o korupcji w Ministerstwie Sprawiedliwości. Sprawa ma zawiązek z zakupem serwerów i oprogramowania do tworz ...>
Ludzie zawsze odpowiedzą, że nie chcą finansowania partii z budżetu, bo nie wchodzą w głąb tego tematu. To zupełnie tabloidowe pytanie referendalne. Tu chod ...>
Premier Ewa Kopacz podczas swojej wizyty w Krakowie spotkała się z metropolitą krakowskim kardynałem Stanisławem Dziwiszem.>
Czytając ostatni wpis na oficjalnej stronie Stefana Niesiołowskiego nie sposób nie odnieść wrażenia, że jeden z najbardziej charakterystycznych polity ...>
Pierwsze plany pracy prezydenta Andrzeja Dudy są zachęcające. To będzie współpraca pomiędzy rządem i prezydentem, mam nadzieję – powiedział wiceminis ...>
Najnowsze