Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Podziękuj bohaterom dnia codziennego! Nowa akcja portalu Niezależna.pl

JJ 16:47 17 marca 2020
Zrzut ekranu, Niezależna.pl
Rusza akcja portalu Niezależna.pl: #DziękujemyZaOdwagę. Portal zachęca, aby za pośrednictwem mediów społecznościowych podziękować bohaterom trudnych dni, w których zmagamy się z epidemią COVID-19.

Swoje podziękowania dla osób, które pracują często z narażeniem własnego zdrowia, aby całe otoczenie mogło funkcjonować normalnie, zamieszczamy pod hashtagiem #DziękujemyZaOdwagę .

– Walka z tą epidemią jest możliwa tylko i wyłącznie dzięki ludziom wykonującym kluczowe prace, bez których ta walka skazana byłaby na niepowodzenie. Dotyczy to w sposób oczywisty lekarzy i pielęgniarek, część z nich dzieli się swoimi refleksjami w mediach społecznościowych. Codzienną pracę na rzecz nas wszystkich wykonują farmaceuci, pracownicy aptek, dzięki którym zapewniony jest dostęp do podstawowych produktów medycznych, potrzebnych niezależnie od tego, czy trwa epidemia COVID-19 czy nie. W działania włączeni są policjanci, a także żołnierze- mówił o cichych bohaterach dnia codziennego redaktor Michał Rachoń na antenie TVP Info. W tym kontekście wymienił także pilotów, personel pokładowy, obsługę lotnisk i pracowników PLL LOT, dzięki którym Polacy przebywający za granicą mogą bezpiecznie wrócić do domu.

– To także kierowcy autobusów miejskich, tramwajów, komunikacji oraz pociągów, którzy również codziennie podejmują ryzyko, byśmy mogli dojechać do pracy. Mimo wyłączenia części handlu, do sklepów wciąż musi być dowożona żywność i inne produkty, codziennie zajmują się tym kierowcy samochodów dostawczych i ludzie zajmujący się logistyką. Do naszych domów docierają przesyłki, listy, które ktoś musi przewieźć, sortować i dostarczyć- czytamy na portalu Niezależna.pl. Nie zapominajmy także o pracownikach sklepów spożywczych.

Każdy z nas może złożyć osobiste podziękowania bohaterom życia codziennego: pani w sklepie, która sprzedała nam chleb; kierowcy autobusu, który przewiózł nas bezpiecznie z miejsca na miejsce; a może lekarzowi, który pamięta o swoich pacjentach nawet w tak trudnej sytuacji?

Zachęcamy do publikowania w mediach społecznościowych własnych podziękowań - w dowolnej formie: tekstowej, zdjęć, filmów itd. - oczywiście pod hasztagiem #DziękujemyZaOdwagę. Podziękujmy tym, którym nie brakuje odwagi do codziennej pracy, by innym żyło się lepiej. Podziękowania, które pojawią się w sieci, będą zamieszczane na portalu Niezalezna.pl.

 

Źródło: Niezależna

Wczytuję ocenę...


Andrzej Duda zmienia Konstytucję -zakaz adopcji dzieci przez pary jednopłciowe
Wczytuję komentarze...
Najnowsze