Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Podpisano umowę na śmigłowce Black Hawk!

AS 12:42 25 stycznia 2019
zdjęcie ilustracyjneflickr
Podpisano umowy na śmigłowce Black Hawk dla polskiej armii – Cieszę się z tego zakup. Świadczy on o sprawności państwa polskiego, o sile finansowej, o wykonywaniu zobowiązań sojuszniczych NATO, o możliwościach budżetowych - ocenił premier Mateusz Morawiecki.

– Cieszę się z tego zakup. Świadczy on o sprawności państwa polskiego, o sile finansowej, o wykonywaniu zobowiązań sojuszniczych NATO, o możliwościach budżetowych. Niech te czarne jastrzębie – Black Hawki strzegą polskiego nieba. W herbie Mielca jest czarna przyłbica. Myślę, że gdzieś tam w naszej świadomości, w naszych umysłach jest też czarny jastrząb, który niech razem z białym orłem broni polskiego nieba – powiedział premier Mateusz Morawiecki podczas podpisania umowy na śmigłowce Black Hawk dla wojsk specjalnych.

– Bardzo się cieszę, że Wojsko Polskie, a szczególnie specjalsi będą dysponowali tym najnowocześniejszym sprzętem. To nowa konstrukcja. To śmigłowiec, który gwarantuje podwyższenie zdolności bojowych naszych żołnierzy – ocenił minister Mariusz Błaszczak.

Źródło: 300polityka.pl

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze