Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Po to właśnie są żołnierze WOT! Spektakularna akcja! Zobacz co zrobili!

sm 18:38 11 maja 2019
fot. mon.gov.pl
Żołnierze z 22 batalionu lekkiej piechoty w Dęblinie odnaleźli zaginionego mężczyznę, w okolicach Sierskowoli.

Dziś 11 maja 81 żołnierzy 2 Lubelskiej Brygady Obrony Terytorialnej zostali zgodnie z obowiązującymi procedurami zaangażowani do poszukiwania zaginionego młodego mężczyzny - mieszkańca gminy Ryki, którego zaginięcie w dniu 10 maja br. zgłosiła rodzina.

 

Terytorialsi z 22 batalionu lekkiej piechoty w Dęblinie, którzy dziś realizowali planowe szkolenie rotacyjne w swoim rejonie odpowiedzialności, otrzymali rozkaz o przerwaniu swojego szkolenia i udzieleniu pomocy Policji i Straży Pożarnej w poszukiwaniu zaginionego mężczyzny.

 

W wyniku poszukiwań żołnierze WOT odnaleźli w na skraju lasu na wschód od miejscowości Sierskowola poszukiwaną osobę. Następnie zaginionego mężczyznę przekazali służbie medycznej, która przetransportowała go do szpitala.

 

Dodajmy, że już wcześniej żołnierze Wojsk Obrony Terytorialnej byli zgodnie z obowiązującymi procedurami wykorzystani do poszukiwania zaginionych osób. Dwa dni temu Terytorialsi z 1 Podlaskiej Brygady Obrony Terytorialnej brali również udział w poszukiwaniu zaginionej osoby. Ponadto dziś żołnierze 10 Świętokrzyskiej Brygady Wojsk Obrony Terytorialnej uczestniczą w poszukiwaniu kolejnej zaginionej osoby.

 

UWAGA: komunikaty publikowane są w serwisie PAP bez wprowadzania przez PAP SA jakichkolwiek zmian w ich treści, w formie dostarczonej przez nadawcę. Nadawca komunikatu ponosi odpowiedzialność za jego treść – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe.

Źródło: mon.gov.pl

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Wczytuję komentarze...
Najnowsze