Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

PO i Nowoczesna ruszają na podbój Słupska. Z tą kandydatką to powojują… [ZOBACZ]

PR 21:55 31 sierpnia 2018
Telewizja Republika
W Słupsku koalicja PO i Nowoczesnej zorganizowała konferencję prasową swojej kandydatki na prezydenta miasta - Beaty Chrzanowskiej. Przyjechały wielkie opozycyjne osobistości - Katarzyna Lubnauer, a nawet Grzegorz Schetyna. Padło proste pytanie, odpowiedź jednak, prosta nie była.

 

Proste pytanie „co chciałaby Pani zrobić jako Prezydent Słupska” można nawet uznać za okazję do wykazania się i zabłyśnięcia. Dla kandydatki Koalicji Obywatelskiej, okazało się niemal przeszkodą nie do przejścia.

Beata Chrzanowska zdecydowała się na monolog... i to był błąd. Kandydatka pogubiła się i ostatecznie nie udzieliła konkretnej odpowiedzi na to proste pytanie,

- Przede wszystkim chciałabym powiedzieć, że do tych wyborów idziemy w grupie, w zespole. Czyli ważna jest grupa osób, która będzie kandydować na radnych do rady miejskiej. Oczywiście też ważny jest program, Słupsk jest najważniejszy tak jak powiedziałam, więc skupiać się będziemy na tym, co dla naszego miasta jest ważne. Dyskusje wszelkiego rodzaju w grupach formalnych, nieformalnych, praca w radzie, w klubie upoważnia mnie do tego, żeby powiedzieć, że Słupsk naprawdę potrzebuje zmian. I te zmiany są związane zarówno z funkcjonowaniem samego urzędu, jak i miasta. Trudno mówić tutaj o szczegółach, te szczegóły będą umieszczone w wersji papierowej i na stronie internetowej, żebyście mogli państwo się z tym zapoznać i oczywiście po pięciu latach rozliczyć z moich pomysłów - odpowiedziała Chrzanowska.

Katarzyna Lubnauer zachowała minę posągową, Schetyna był jednak wyraźnie zakłopotany.

Źródło: twitter, niezależna.pl

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Wczytuję komentarze...
W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Najnowsze