Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Płużański: ta władza była po prostu zbrodnicza. Złożono ja z przestępców, przestępców politycznych - takimi byli komuniści

JK 8:51 17 grudnia 2020
ipn.gov.pl
W programie TV Republika "Polska na Dzień dobry" gościem redaktora Aleksandra Wierzejskiego był Tadeusz Płużański, publicysta, Fundacja Łączka.

- Przemoc, okupacja i pacyfikacje to jest immanentna część składowa władzy komunistycznej, która towarzyszyła nam wraz z trwaniem tej władzy nie tylko od 1944 i 1956, ale do 1989 roku. Ta władza po prostu była zbrodnicza, a była zbrodniczą dlatego, że była złożona z przestępców politycznych. takimi byli komuniści - powiedział Tadeusz Płużański.

Publicysta przypomniał, że komuniści doszli do władzy dzięki sowietom, nie wygrywając wyborów a narzucając swoje krwawe rządy i takie też mieli metody. Przestępcy maja metody przestępcze i to się okazało w roku 1970, kiedy ta elita, wierchuszka komunistyczna nie miała z kontrrewolucją wątpliwości, ze trzeba z nią rozprawić się krwawo, do kontrrewolucji należy strzelać. Tak twierdzili Kliszko, Gomułka, Moczar i Kociołek i w ten sposób chcieli opanować bunt Polaków - zakończył Płużański.

Źródło: TV Republika

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze