Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Płużański dosadnie o prowokacjach partii lewicowych: To jest pogarda dla Polski!

AS 17:46 16 sierpnia 2019
Telewizja Republika
Gościem redaktora Adriana Stankowskiego w programie Telewizji Republika "Republika po południu" był Tadeusz Płużański, publicysta, prezes fundacji "Łączka", który wypowiedział się na temat dwóch wczorajszych świąt i towarzyszącym mu atakom ze strony opozycji.

Red. Płużański odniósł się do skandalicznej prowokacji krakowskiego Razem, które zamieściło w mediach społecznościowych grafikę przedstawiającą Matkę Boską otoczoną marihuaną z podpisem "Matka Boska zielna". - Bardzo smutne. Wielkie święto militarne, czyli zwycięstwo nad bolszewikami, powstrzymaliśmy pochód czerwonej zarazy na Europę, do tego właśnie święto katolickie, kościelne. Też trudno oderwać to zwycięstwo militarne od tego pojęcia Cudu nad Wisłą. (...) Widać partia Razem ma inną koncepcje tego świata. To co zrobili jest haniebne, nie różni ich nic od pozostałych partii lewicowych. To samo z symbolami religijnymi, patriotycznymi robi Wiosna, robi Platforma, robi SLD, robi Nowoczesna. Szyldy są tutaj nieważne. Wszyscy mają w pogardzie polską tradycję, polską wiarę - powiedział.

– To się bardzo mocno wpisuje w to co, co powiedział pan profesor Hartman, że to my zaatakowaliśmy bolszewików w roku 20-tym - zauważył gośc Telewizji Republika. - To jest pogarda dla Polski po prostu - dostał. 

– Defilada odbyła się tym razem w Katowicach. Grzegorz Schetyna mówi, że to kampania wyborcza premiera - mówił Adrian Stankowski. 

– Aż słabo to wszystko komentować, to są tak niepoważne teksty, świadczące o ignorancji historycznej, świadczące o braku wyczucia politycznego. To takie rzucanie kulą w płot, wątpię by ktokolwiek kupił tego typu teksty i twierdzenia - stwierdził Tadeusz Płużański. 

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


KONIEC SYSTEMU (ODC.167/1) - SKĄD KWAŚNIEWSCY MAJĄ MILIONY?
Wczytuję komentarze...
Najnowsze