Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Plan Morawieckiego będzie przyjęty najpóźniej za tydzień

kos 20:27 6 lutego 2017
Telewizja Republika
Mateusz Morawiecki udzielił wywiadu Telewizji Trwam, w którym stwierdził, że plan gospodarczy przygotowany przez niego będzie przyjęty "za dwa, trzy dni, najpóźniej za tydzień".

  – Tworzyć gospodarkę o wysokiej wartości dodanej. Jak mówimy o gospodarce innowacyjnej, eksportowej albo gospodarce o większym nasyceniu przemysłu, to wszystko to można by też skomentować jednym wspólnym mianownikiem: że gospodarka jest wtedy właśnie bardziej innowacyjna. Jest bardziej uprzemysłowiona, bardziej o zaawansowanych usługach i bardziej eksportowa, jeżeli jednocześnie generuje wyższe marże, tworzy wyższe marże, produkty, które się lepiej sprzedają na całym świecie (…). Wtedy przedsiębiorcy mają więcej środków, mają ekonomię skali i dzięki temu mogą więcej płacić swoim pracownikom, mogą więcej wydawać na badania, rozwój, i gospodarka rośnie we właściwym kierunku – mówił minister finansów i rozwoju.


– Powinniśmy być bardziej gospodarni i bardziej oszczędni. I ja się z tym absolutnie zgadzam – dodał wicepremier Morawiecki.

Źródło: radiomaryja.pl

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze