Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Piękne życzenia marszałka Sejmu Marka Kuchcińskiego dla Antoniego Macierewicza

sm 16:42 4 sierpnia 2018
"Jego oddanie wolnościowej idei, obywatelskie i patriotyczne zaangażowanie w sprawy Ojczyzny i Polaków, budzą podziw i szacunek" - pisze z okazji 70 rocznicy urodzin Antoniego Macierewicza, w specjalnym liście złożonym na ręce Doroty Kani (Telewizja Republika) i Tomasza Sakiewicza ("Gazeta Polska") Marszałek Sejmu Marek Kuchciński.

"Szanowni Państwo, 

W biografię Antoniego Macierewicza, w podejmowane przez niego wybory i działania wpisana jest wierność najwyższym wartościom. Jego oddanie wolnościowej idei, obywatelskie i patriotyczne zaangażowanie w sprawy Ojczyzny i Polaków, budzą podziw i szacunek. Jako człowiek wielkiej pasji i energii, Antoni Macierewicz prowadził i prowadzi niezwykle aktywne i twórcze życie, w którym tak wielką rolę odgrywa siła jego wewnętrznych przekonań oraz odwaga w poszukiwaniu prawdy. 

Wraz z gorącymi podziękowaniami za wkład wniesiony w odzyskanie przez Polskę pełnej suwerenności, proszę również przekazać Panu Antoniemu Macierewiczowi moje najserdeczniejsze życzenia zdrowia, wszelkiej pomyślności w życiu osobistym oraz - równej dotychczasowej - energii w działaniach podejmowanych ku pożytkowi Rzeczpospolitej. 

 zyczenia_670

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze