Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Petru jest już w Warszawie! Szłapka: To był krótki wyjazd prywatny między dyżurami

MD 13:03 3 stycznia 2017
Twitter
Adam Szłapka, poseł .Nowoczesnej, poinformował dziennikarzy, że lider partii, Ryszard Petru powrócił już z Madery do Warszawy. Przedstawił także ostateczną wersję, jak to było z zagranicznym wypadem Petru.

- Wyjazd zagraniczny przewodniczącego Petru to był krótki wyjazd prywatny między dyżurami w Sejmie – powiedział Szłapka. Wczoraj Katarzyna Lubnauer z .N twierdziła, że Petru jest na wyjeździe w sprawach partyjnych. Szłapka skomentował tę wypowiedź, mówiąc, że „najwyraźniej powstało zamieszenie”.

Poseł .N dodał, że Ryszard Petru jest już w Warszawie i jeśli będzie istniała potrzeba zorganizowana konferencji, to taka konferencja prasowa się odbędzie. Szłapka komentował również to, czy nie jest niestosowne wyjeżdżanie lidera opozycji podczas trwania sejmowego protestu.

- Ryszard Petru był w święta, ja np. byłem w Sylwestra, w tzw. międzyczasie każdy ma normalne życie, także po prostu jesteśmy podzieleni dyżurami i tyle. Ryszard Petru jest teraz w Warszawie i będzie pewnie dyżurował w Sejmie zgodnie z grafikiem – powiedział poseł.

Wczoraj media obiegło zdjęcie Ryszarda Petru z samolotu lecącego na Maderę w sylwestra. Na zagraniczny wyjazd wybrał się z partyjną koleżanką, Joanna Schmidt.

Źródło: telewizjarepublika.pl

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze