Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Pawłowicz: Warszawiacy! Wybraliście sobie na kierownika stolicy chodzący wstyd. Hańba!

pmb 12:17 2 marca 2019
Fot. Filip Błażejowski/Gazeta Polska
Warszawiacy! Coście uczynili Polsce, Warszawie, naszym Bohaterom?! Wybraliście sobie na kierownika stolicy chodzący wstyd wyrzucający na śmieci nazwy ulic polskich Patriotów! „Inka” na śmietniku! Hańba wam! – czytamy w emocjonalnym wpisie Krystyny Pawłowicz na Twitterze.

– Będę reagował na wprowadzanie w błąd opinii publicznej co do moich intencji oraz skandaliczne i niedopuszczalne manipulacje i pomówienia – powiedział prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski, odnosząc się w ten sposób do zarzutów ws. Deklaracji LGBT+ i standardów edukacji seksualnej WHO.

„W Warszawie nie ma miejsca na nawoływanie do nienawiści i dyskryminację ze względu na narodowość, wyznanie czy orientację. W związku z pojawiającymi się nieprawdziwymi informacjami na temat standardów edukacji seksualnej WHO wydałem oświadczenie” – napisał prezydent Warszawy na Twitterze. 

„Upubliczniane treści są jawną manipulacją i kłamstwem. Standardy WHO to nie program lekcji – opisują one etapy rozwojowe dziecka zgodnie z wiedzą medyczną. Są zaleceniem dla rodziców, pedagogów i specjalistów, stosowanym w większości rozwiniętych państw świata” – podkreślił Trzaskowski.

„Warszawiacy! Coście uczynili Polsce, Warszawie, naszym Bohaterom?! Wybraliście sobie na kierownika stolicy chodzący wstyd wyrzucający na śmieci nazwy ulic polskich Patriotów! „Inka” na śmietniku! Wybraliście krzewiciela komuny i macania waszych dzieci i wnuków! Hańba wam!” – napisała na Twitterze Krystyna Pawłowicz.

Źródło: twitter.com

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze