Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Pawłowicz dziękuje Kuchcińskiemu. "Za znoszenie chamstwa sejmowego lewactwa, hejt i poniżanie (...)"

am 12:18 9 sierpnia 2019
Tomasz Hamrat/Gazeta Polska
Marek Kuchciński odchodzi ze stanowiska marszałka Sejmu. W typowym dla siebie, mocnym tonie, politykowi podziękowała Krystyna Pawłowicz.

„Panu MARSZAŁKOWI Sejmu RP MARKOWI KUCHCIŃSKIEMU za 4 lata pracy połączonej jak nigdy wcześniej z antydemokratycznymi buntami i puczami posłów antypolskiej opozycji,za znoszenie chamstwa sejmowego lewactwa,hejt i poniżanie Pana przez sejmową i medialną chuliganerię – DZIĘKUJĘ” (pis. oryg.) – napisała na Twitterze Pawłowicz.

Pod koniec lipca Radio Zet podało, że marszałek Sejmu latał rządowymi samolotami wraz z rodziną. Po tych informacjach dyrektor CIS poinformował, że Kuchciński wpłacił 5 tys. zł na Klinikę Budzik działającą przy Centrum Zdrowia Dziecka i 10 tys. zł na Caritas Polska za 23 loty samolotem rządowym, w których towarzyszyli mu członkowie rodziny.

W poniedziałek Kuchciński, przepraszając za loty z rodziną flotą rządową, poinformował, że zdarzyła się raz sytuacja, kiedy rządowym samolotem podróżowała tylko jego żona. Kuchciński przekonywał, że w związku z przelotami, kiedy na pokładzie samolotu towarzyszyli mu bliscy, nie doszło do złamania prawa. Zadeklarował też wpłatę 28 tys. zł na modernizację sił zbrojnych za lot żony.

 

Źródło: Twitter/@Krystyna Pawłowicz

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze