Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Partia Petru dołącza do Koalicji Obywatelskiej. Wcześniej krytykował za to Nowoczesną

AS 20:34 18 lutego 2019
Telewizja Republika
– Nie kryjemy różnic programowych. Jesteśmy różni, bo różne są poglądy naszych wyborców. Ale nie czas na podziały, gdy w Brukseli mogą reprezentować nas ludzie, którzy obrażają Europę i europejskie wartości. Musimy postawić na osoby, które wzmocnią znaczenie Polski – ludzi, z których będziemy dumni. Dlatego dołączamy do Koalicji Europejskiej i apelujemy do wszystkich partii i środowisk liberalnych o taki sam krok - napisał lider partii Teraz! Ryszard Petru.

– Przed nami wybory do Parlamentu Europejskiego. To będą bardzo ważne wybory - powinniśmy pokazać siłę całej opozycji w kontrze do łamania konstytucji i forsowaniu przez polityków PiS ,,Polexitu'' - napisał Ryszard Petru. 

– Nie kryjemy różnic programowych. Jesteśmy różni, bo różne są poglądy naszych wyborców. Ale nie czas na podziały, gdy w Brukseli mogą reprezentować nas ludzie, którzy obrażają Europę i europejskie wartości. Musimy postawić na osoby, które wzmocnią znaczenie Polski – ludzi, z których będziemy dumni. Dlatego dołączamy do Koalicji Europejskiej i apelujemy do wszystkich partii i środowisk liberalnych o taki sam krok - tłumaczył swoją decyzje. 

Ryszard Petru dość szybko zmienił zdanie.  Jeszcze niedawno mówił, że działania przewodniczącego PO Grzegorza Schetyny wskazują, że jedynym celem Koalicji Obywatelskiej była „likwidacja Nowoczesnej” - Żadna partia polityczna o zdrowych zmysłach nie pójdzie na taką koalicję z Grzegorzem Schetyną, w wyniku której potem albo część tej partii zostanie pożarta, albo cała - mówił wtedy. 

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze