Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Para prezydencka złożyła życzenia z okazji Międzynarodowego Dnia Pielęgniarek i Położnych

AS 11:13 12 maja 2020
prezydent.pl
Stoją państwo w pierwszym szeregu walki o życie i zdrowie nas wszystkich; myślimy i mówimy o państwu jako o naszych bohaterach - podkreślają prezydent Andrzej Duda i pierwsza dama Agata Kornhauser-Duda w spocie przygotowanym z okazji Międzynarodowego Dnia Pielęgniarek i Położnych.

ŻYCZENIA PARY PREZYDENCKIEJ: 

 

Szanowne Panie Pielęgniarki i Położne,

Szanowni Panowie Pielęgniarze!

 

Chcemy przekazać najserdeczniejsze pozdrowienia, życzenia i podziękowania za Państwa niezastąpioną pracę.

 

Dzisiaj, 12 maja, świętujemy Międzynarodowy Dzień Pielęgniarek i Położnych.

 

Te obchody miały być inne. Ale pandemia Covid-19 zmieniła wszystko. Najbardziej dotknęła chorych i zarażonych. Ale zaraz po nich – pracowników służby zdrowia. To sytuacja bardzo trudna także dla Państwa bliskich, przeżywających dłuższe okresy rozłąki z Państwem i stres.

 

Jesteśmy Państwu bardzo wdzięczni za to, że stoją Państwo w pierwszym szeregu walki o życie i zdrowie nas wszystkich – myślimy i mówimy o Państwu jako o naszych bohaterach, którym winniśmy szacunek i wsparcie.

 

Nie traćmy nadziei na powrót do normalności w szpitalach, przychodniach, domach opieki i hospicjach. We wszystkich innych miejscach pracy, w całej naszej przestrzeni publicznej. Nie traćmy ducha! Wspierajmy się w tym trudnym czasie! Bądźmy razem!

 

Raz jeszcze: dużo zdrowia, wytrwałości, pogody ducha, wszelkiej pomyślności osobistej – a także szczęścia w Państwa rodzinach.

 

Wszystkiego najlepszego! Serdecznie pozdrawiamy!

Źródło: prezydent.pl

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze