Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Para prezydencka złożyła życzenia z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka

JD 14:15 21 stycznia 2021
Zdjęcie ilustracyjne.pexels.com/pixabay.com
Z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka składamy Państwu nasze najlepsze życzenia. Dziękujemy za to, że są Państwo wśród nas, że wspierają swoich najbliższych, że dzielą się swoją mądrością i życiowym doświadczeniem - powiedział Andrzej Duda.

Dziś (21 stycznia) obchodzimy Dzień Babci, a jutro (22 stycznia) Dzień Dziadka. Z tej okazji para prezydencka złożyła życzenia.

-  Świat się zmienia, ale nie zmienia się jedno: miłość babci i dziadka. Nic nie jest w stanie zastąpić ciepła i serdeczności, jaką dziadkowie potrafią okazywać swoim wnukom. Są Państwo dla nich najlepszymi przyjaciółmi. Zawsze mają Państwo czas, by ich wysłuchać, a gdy trzeba, służyć pomocą i radą - powiedziała  Agata Kornhauser-Duda.

-  To wokół Państwa gromadzą się rodziny z okazji świąt i uroczystości. To Państwo przechowują rodzinne pamiątki i wspomnienia. To dzięki Państwu młodzi ludzie mogą odkrywać swoje korzenie. Za nami bardzo trudny rok. Koronawirus zmienił nasze życie i ograniczył nasze wzajemne kontakty, ale wyzwolił też olbrzymie pokłady ludzkiej życzliwości. Przekonaliśmy się, jak bardzo jesteśmy sobie nawzajem potrzebni, i doceniliśmy jeszcze bardziej, jak wielkim skarbem są babcie i dziadkowie - dodał prezydent Andrzej Duda.

 

Źródło: prezydent.pl

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze