Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Owsiak nawołuje do wsparcia nauczycieli. Ziemkiewicz: świecki święty mówi, że gówniarze mają repetować rok

pmb 11:38 18 kwietnia 2019
Fot. Telewizja Republika
Jak ja, świecki święty, mówię, że macie gówniarze repetować rok, bo walka z PiS jest über alles – to tak! A, i nie zapomnijcie ganiać dla mnie z puszkami w przyszłym roku też – napisał na Twitterze publicysta Rafał Ziemkiewicz, odnosząc się do słów Jerzego Owsiaka nt. protestu nauczycieli.

Jerzy Owsiak w najnowszym materiale wideo zapewnił jak ważne jest wsparcie dla strajku nauczycieli. – Zainwestujmy w ten strajk, wiem, że jest ciężko, wiem, że to są dzieci, którymi musimy się zająć. (...) Weźcie na cierpliwość, bądźcie z nauczycielami, bądźcie z tymi, którzy nie tylko mówią o pensjach (które są niezwykle ważne). Bądźcie z tymi, którzy mówią o nas, o Polakach, o systemie – przekonywał Owsiak.

– Jeżeli z tych 49 proc. nawet 1 proc. będzie przekonany, że to co mówię ma sens to hurra, cieszmy się. Nie chcemy robić niczego co byłoby krzywdą dla waszych dzieci. Bądźcie z tymi, którzy strajkują i z ich pomysłem na zmianę oświaty – mówił.

Co na to Rafał Ziemkiewicz? „Jak ja, świecki święty, mówię, że macie gówniarze repetować rok, bo walka z PiS jest über alles – to tak! A, i nie zapomnijcie ganiać dla mnie z puszkami w przyszłym roku też”.

Źródło: twitter.com

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze