Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Orban o Tusku: Wniósł do EPL polskie konflikty i interesy wewnętrzne

AS 11:14 19 lutego 2020
flickr
– Staliśmy się centrowym sojuszem partyjnym, przemieszczającym się z chrześcijańskiego skrzydła prawicowego ku lewicy. W oczach wyborców powoli stajemy się nieodróżnialni od liberalnej, zielonej, socjalistycznej lewicy – napisał premier Węgier Viktor Orban w memorandum do partnerów z Europejskiej Partii Ludowej.

– Jedność jest rzeczą najważniejszą, ale w naszej obecnej sytuacji jedność – nową jedność – można osiągnąć tylko drogą szczerej debaty wewnętrznej - zaznaczył. 

– Wybraliśmy przewodniczącego, który wniósł do EPL polskie konflikty i interesy wewnętrzne - napisał o Donaldzie Tusku. 

Nie reprezentujemy już otwarcie i świadomie chrześcijańskich inspiracji, jeśli jeszcze jakieś pozostały. Zrezygnowaliśmy z modelu rodziny opartego na małżeństwie kobiety i mężczyzny i wpadliśmy w objęcia ideologii gender - dodał, zarzucając EPL sympatyzowanie z Fidelem Castro i Karolem Marksem. 

– Staliśmy się centrowym sojuszem partyjnym, przemieszczającym się z chrześcijańskiego skrzydła prawicowego ku lewicy. W oczach wyborców powoli stajemy się nieodróżnialni od liberalnej, zielonej, socjalistycznej lewicy - ocenił Orban. 

Źródło: FACEBOOK

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Wczytuję komentarze...
W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Najnowsze