Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Ojciec premiera Kornel Morawiecki dziś o 21:00 w Telewizji Republika

kos 15:03 2 lutego 2018
Telewizja Republika
Ojciec aktualnego premiera, lider koła parlamentarnego WiS. W każdej z tych ról stara się wypaść jak najlepiej. Kornel Morawiecki będzie dziś gościem programu ,,Oddaję Państwu Głos” o 21:00 w Telewizji Republika.

Baczny obserwator i recenzent każdego posunięcia rządu. Obiecał, że nawet gdy jego syn zostanie premierem, nie wstąpi do PiS. Słowa dotrzymał i jest dziś liderem koła parlamentarnego WiS.

Na przełomie maja i czerwca 1982 założył organizację Solidarność Walcząca (początkowo posługującą się nazwą Porozumienie Solidarność Walcząca). W manifeście programowym Kim jesteśmy? O co walczymy? wskazano, że podstawowymi założeniami SW jest „walka o odzyskanie niepodległości i budowa Rzeczpospolitej Solidarnej”. Odrzucano ugodę z urzędującą władzą i reformowanie systemu, deklarowano walkę podjazdową „na wszystkich poziomach i różnymi metodami”.

Dziś o 21:00 Kornel Morawiecki będzie gościem programu ,,Oddaję Państwu Głos”. Prosimy o Państwa telefony z pytaniami do gościa i odpowiedzią na pytanie: Jakie szanse na drugą kadencję ma Państwa zdaniem rząd PiS? 578 018 149

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze