Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Ojciec posła-elekta z PO zatrzymany za jazdę po pijanemu. Awanturował się i zasłaniał się... synem

AS 21:03 17 października 2019
pixabay
Portal twojradom.pl poinformował, że w godzinach popołudniowych, po policyjnym pościgu zatrzymany został zatrzymany Mirosław F., ojca posła-elekta Konrada Frysztaka.

 Portal poinformował, że czynności policyjne wykazały, że mężczyzna miał 1,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu, zatrzymane uprawnienia do kierowania pojazdami oraz auto bez ważnych badań technicznych. 

Ponadto w rozmowie z policjantami, miał powoływać się na to, że jest ojcem posła. Według nieoficjalnych informacji mężczyzna został wyciągnięty przez policjantów z samochodu, ponieważ stawiał opór.

To kolejna afera związana w sposób przynajmniej pośredni z Konradem Frysztakiem. 

Podczas kampanii samorządowej, która odbyła się na jesieni ub.r., regularnie niszczono materiały wyborcze Wojciecha Skurkiewicza – wówczas kandydata na prezydenta Radomia. Sprawa została zgłoszona na policję, która ustaliła, że pojazd sprawców wandalizmu na co dzień użytkuje obecny wiceprezydent Radomia Konrad Frysztak. „Codzienna” dotarła do dokumentów, z których jednoznacznie wynika, że z polecenia komendanta miejskiego policji w Radomiu zabroniono wykonywania czynności służbowych w tej sprawie.

Źródło: Twój Radom

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze