Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Oglądaj urodziny Antoniego Macierewicza. Będzie się działo!

PR 18:00 3 sierpnia 2018
Telewizja Republika
Kampania kłamstw na temat Antoniego Macierewicza trwa w mediach nieustannie, a jego zasługi w sprawie rozmieszczenia w Polsce sił sojuszniczych NATO i współpracy polsko-amerykańskiej przyczyniły się do jej nasilenia, co pokazuje siłę rosyjskiej agentury wpływu w Polsce. Siedemdziesiąta rocznica urodzin Antoniego Macierewicza to dobra okazja do przypomnienia najważniejszych faktów z jego życia i oddania mu należnego hołdu. 70 lat min. Antoniego Macierewicza w sobotę na portalu www.telewizjarepublika.pl, o godzinie 19:00 w głównych wiadomościach TV Republika oraz a całość w niedzielę o 17:10. ZAPRASZAMY!

Mimo trwającej kampanii kłamstw na temat Antoniego Macierewicza, Polacy wiedzą jak wielkie w rzeczywistości są jego zasługi.

Dotyczą one m.in. rozmieszczenia w Polsce sił sojuszniczych NATO i współpracy polsko-amerykańskiej, przeciwstawiając się działaniom rosyjskiej agentury wpływu w Polsce.

Siedemdziesiąta rocznica urodzin Antoniego Macierewicza to dobra okazja do oddania temu wielkiemu politykowi należnych mu honorów.

Bądź z nami podczas uroczystości 70 urodzin ministra Antoniego Macierewicza!

W sobotę na żywo o godzinie 17:00 na portalu www.telewizjarepublika.pl. 

Retransmisja w niedzielę w Telewizji Republika o 17:10.

 

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


Andrzej Duda zmienia Konstytucję -zakaz adopcji dzieci przez pary jednopłciowe
Wczytuję komentarze...
Najnowsze