Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Odlot to mało! Kopacz: egzaminy odbyły się dzięki odpowiedzialności nauczycieli. Rządzący nie zrobili nic

pmb 11:34 12 kwietnia 2019
Platforma Obywatelska RP/CC BY-SA 2.0
Egzaminy odbyły się tylko i wyłącznie dzięki odpowiedzialności samych nauczycieli. Natomiast poddało się, jeśli chodzi o cały ten bałagan, poddali się sami rządzący. Oni tak naprawdę nie zrobili nic – powiedziała b. premier Ewa Kopacz na antenie Polsat News.

– Egzaminy odbyły się tylko i wyłącznie dzięki odpowiedzialności samych nauczycieli. Jak pan wie, część z nich zrezygnowała z kontynuowania strajku na czas egzaminów. Natomiast poddało się, jeśli chodzi o cały ten bałagan, poddali się sami rządzący. Oni tak naprawdę nie zrobili nic – stwierdziła Ewa Kopacz w programie „Graffiti” Polsat News.

Szef ZNP Sławomir Broniarz poinformował wczoraj wieczorem: „dziękuję wszystkim, którzy udzielają wsparcia naszemu strajkowi. Masowe wiece poparcia to nowa energia dla nas”.

Odpowiedział mu minister spraw wewnętrznych i administracji. „Ooo, chyba coś idzie nie tak. Czyżby pan przewodniczący otwierał kolejny wariant „kramkowego” scenariusza? Masowe wiece poparcia mówi pan? Masowo to wszyscy (rodzice, uczniowie, i chyba coraz więcej nauczycieli) czeka kiedy wróci pan po 25 latach związkowej roboty do tablicy”.
 

Źródło: 300polityka.pl/twitter.com

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze