Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Ochojska chciała uderzyć w rząd. Odpowiedź musiała zaskoczyć europosłankę

JJ 13:59 22 marca 2020
Wikimedia Commons, CC BY (https://creativecommons.org/licenses/by/4.0), fot. Ralf Lotys (Sicherlich)
Założycielka Polskiej Akcji Humanitarnej i europosłanka Koalicji Europejskiej postanowiła – wzorem partyjnych koleżanek i kolegów – uderzyć pandemią koronawirusa w polski rząd.

– Jestem na oddziale onkologicznym wśród wielu pacjentów. Pojawiły się dwa podejrzenia wirusa. Lekarze i pielęgniarki walczą jak mogą pomimo braku wyposażenia i lekarstw. Słyszę: Nie jesteśmy na to gotowi, nie wiemy co dalej. Dzisiaj widzimy efekty lekceważenia służby zdrowia – napisała na Twitterze założycielka PAH.

– Pani Janino, a zna Pani państwo na świecie, którego służba zdrowia byłaby gotowa na koronowirusa??? Zdrowia życzę. Bardzo dużo zdrowego zdrowia…- odpowiedział działaczce były redaktor naczelny „Super Expressu” Sławomir Jastrzębowski. Wśród internautów pojawiły się komentarze, że zapewne europosłance nie chodzi tylko o koronawirusa, a raczej o uderzenie w rząd PiS.

A może czas w końcu powiedzieć uczciwie, że to wcale nie jest tak, że przez 30 lat służba zdrowia funkcjonowała perfekcyjnie i nagle przyszedł zły Kaczyński i wszystko zepsuł, tylko że teraz mamy do czynienia z efektami wieloletnich zaniedbań kolejnych ekip rządzących. Co więcej, nawet dużo bogatsze od Polski kraje europejskie nie są w stanie poradzić sobie dziś z pandemią.

Tego typu działania i wypowiedzi w wykonaniu takich osób jak pani Ochojska smucą tym bardziej.

 

Źródło: Twitter

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Wczytuję komentarze...
W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Najnowsze