Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Obrona kornika to dochodowy biznes

7:44 21 sierpnia 2018
twitter
Ze sprawozdania finansowego Greenpeace’u za 2017 rok wynika, że organizacja antyrządowych ekologów zanotowała rekordowe zyski i przekroczyła już kwotę 9 mln zł przychodu. W stosunku do roku 2016 spadła jednak kwota otrzymywana z tytułu odpisu 1 proc. podatku. Jeszcze w 2015 r. było to blisko 2 mln zł. Teraz niecałe 1,3 mln zł.

Rok 2017 minął pod znakiem awantury w Puszczy Białowieskiej. Przez letnie miesiące niemal codziennie dochodziły do nas informacje o blokadach maszyn, którymi Zakłady Usług Leśnych wycinały w białowieskich lasach martwe i zarażone przez kornika świerki.

Jedną z instytucji, które krzyczały najgłośniej, był Greenpeace – międzynarodowa organizacja zajmująca się kwestiami ekologicznymi.

Członkowie tego stowarzyszenia stali się twarzami protestów dzięki występom w mediach polskich i zagranicznych. Jak się okazuje, przyczyniło się to do rekordowych zysków w historii Greenpeace’u. W 2017 r. organizacja zaliczyła 9,1 mln zł przychodu. To o ponad 0,5 mln zł więcej niż przed rokiem.

Trzeba przyznać, że organizacja za rządów Prawa i Sprawiedliwości kwitnie.

Czytaj więcej w dzisiejszej „Gazecie Polskiej Codziennie”. 

 

 

 

Źródło: Jacek Liziniewicz / Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze