Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Obcokrajowcy przerazili się na śmierć w mieszkaniu na Służewcu. Weszli do kuchni i znaleźli ...

sm 15:33 16 sierpnia 2019
fot. ratownictwo112.com.pl
Strażnicy miejscy w Warszawie zostali wezwani do jednego z mieszkań, w którym dwaj obcokrajowcy znaleźli w kuchni ... węża. "Nieproszony pełzający gość został odłowiony przez Eko Patrol" - poinformowała stołeczna straż miejska.

"Dwaj obcokrajowy wynajęli sobie mieszkanie na parterze w jednym z bloków przy ul. Modzelewskiego na Służewcu. Kiedy rano weszli do kuchni, zobaczyli na podłodze węża z charakterystycznymi czerwono-białymi pasami na ciele. Wąż szybko czmychnął do najbliższej szafki i ukrył się w koszu na śmieci" - czytamy na stronie warszawskiej straży miejskiej.

Obcokrajowcy, którzy przestraszyli się "pełzającego gościa", nie znali języka polskiego i sami nie byli w stanie wezwać pomocy. Poinformowali więc sąsiada, a ten zadzwonił na numer alarmowy straży miejskiej.

Na miejsce zdarzenia przyjechał Eko Patrol. Wąż został odłowiony, a następnie przewieziono go do ośrodka CITES w stołecznym ogrodzie zoologicznym. 

"Choć przypominał wyglądem pochodzącego z Ameryki groźnego węża koralowego, to okazał się niejadowitym lansetogłowem mlecznym" - poinformowano.

 

Źródło: Straż Miejska / Warszawa

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze