Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Noworodek znaleziony obok kosza na śmieci mógł zostać wyrzucony przez okno!

EP 12:00 11 października 2017
Flickr.com/Amy the Nurse/CC BY-ND 2.0
Ratownikom i lekarzom ze szczecineckiego szpitala udało się uratować noworodka, który został wczoraj znaleziony przy śmietniku na ul. Armii Krajowej w Szczecinku. Niemowlę cały czas znajduje się w stanie ciężkim. Policjantom udało się zatrzymać matkę oraz jej partnera, jednak do tej pory kobiety nie udało się przesłuchać - nie pozwalają na to lekarze.

Dziecko znalazła kobieta, która mieszka w pobliżu. Ok. godz. 10 wyszła do kosza na śmieci. W jego pobliżu znalazła niczym nieokrytego, zakrwawionego noworodka z pępowiną. Wróciła do domu po ręcznik i wezwała pogotowie. Dziecko trafiło do szpitala w Szczecinku.

Chłopiec był wyziębiony i płakał  –powiedział mąż kobiety.

W szpitalu pod nadzorem policji znajduje się także matka dziecka, która została zatrzymana przez policję. Policjanci czekają na zgodę, aby ją przesłuchać. Zatrzymany został także konkubent kobiety. W ich mieszkaniu znaleziono narkotyki.

Nieoficjalnie mówi się, że dziecko mogło zostać wyrzucone z okna. Świadczyć o tym mogą ślady krwi na elewacji pod oknem na pierwszym piętrze gdzie mieszkała kobieta oraz krew na parapecie. Na miejscu pracuje policja pod nadzorem prokuratury.

Źródło: iszczecinek.pl

Wczytuję ocenę...


Andrzej Duda zmienia Konstytucję -zakaz adopcji dzieci przez pary jednopłciowe
Wczytuję komentarze...
Najnowsze