Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Nowacka ma poważny problem! Myśli, że jeden z duchownych wykorzystał rocznicę Powstania do szerzenia nienawiści

pmb 17:26 2 sierpnia 2019
Zrzut ekranu z serwisu youtube.com/Platforma Obywatelska
75. rocznicę Powstania Warszawskiego jeden z hierarchów KK wykorzystał do szerzenia nienawiści wobec części społeczeństwa – przekonuje na Twitterze Barbara Nowacka.

"75. rocznicę Powstania Warszawskiego jeden z hierarchów Kościoła Katolickiego wykorzystał do szerzenia nienawiści wobec części społeczeństwa. Taki reprezentant rozdziela kościół od wiary, miłosierdzia i szacunku. W tym dla Powstania Warszawskiego, jego ofiar i bohaterów. Wstyd" – napisała Nowacka na Twitterze.

Jakie słowa abpa Jędraszewskiego nie spodobały się feministce? – Czerwona zaraza już po naszej ziemi nie chodzi. Co wcale nie znaczy, że nie ma nowej, która chce opanować nasze dusze, serca i umysły – mówił arcybiskup Marek Jędraszewski podczas mszy świętej z okazji 75. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. – Nie czerwona, ale tęczowa – podkreślił duchowny.

Internauci odpowiedzieli Nowackiej. "Prawdę powiedział. Komuniści i homo-terroryści mają te same metody. Rozwalają podstawowe wartości. Rodzina nic dla Was nie znaczy. Jednak nie z takimi jak Wy, Polska zwyciężała".

Źródło: twitter.com

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Wczytuję komentarze...
W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Najnowsze