Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Nowa dyrektor "Trójki". Wanat: Nie wypada przejmować sklepu po Żydzie, któremu włożono żółtą opaskę na rękę

kg 14:38 6 lutego 2016
wikipedia/Mohylek/domena publiczna
Kilka dni temu poinformowano, że Paulina Stolarek zastąpi na stanowisku dyrektora programu III Polskiego Radia niedawno odwołaną Magdę Jethon. Decyzję zarządu skomentowała na Facebooku była redaktorka naczelna Tok FM i Polskiego Radia RDC Ewa Wanat, która napisała m.in., że "nie wypada przejmować sklepu po Żydzie, któremu włożono żółtą opaskę na rękę".

Paulina Stolarek rozpoczęła karierę zawodową od 1990 roku od pracy w Radiu ZET. Do 2000 roku była szefową działu informacji. W latach 1994-95 pełniła funkcję redaktora naczelnego radia. Odeszła z Radia ZET w 2000 roku. Następnie pracowała jako wicenaczelna i naczelna "Marie Claire” i "Voyagera", a ostatnio w miesięczniku „Uroda Życia”. CZYTAJ WIĘCEJ

Chociaż Ewa Wanat wyraźnie podkreśliła, że nie zna nowej dyrektor "Trójki" oraz nie ocenia jej kompetencji, to zaznaczyła, że w pewnych sytuacjach nie wypada przyjmować niektórych stanowisk. Jednak, to na inny fragment komentarza byłej redaktorki naczelnej Tok FM internauci zwrócili uwagę.

Nie znam tej pani. Chodzi mi tylko o to, że nie wypada przejmować sklepu po Żydzie, któremu włożono żółtą opaskę na rękę – napisała Wanat.

 

 

Kilkanaście godzin później Ewa Wanat przeprosiła za swój wpis na Facebooku.

wanat_320

 

Źródło: telewizjarepublika.pl

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze