Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

No nieźle... nauczyciele strajkowali na wycieczce do SPA

AS 19:32 12 kwietnia 2019
pixabay
Grupa strajkujących nauczycieli ze Stargardu nie biorą udziału w proteście, bo wyjechali do SPA. - Wyjazd był zaplanowany i opłacony jeszcze w styczniu. Sytuacja nie ma wpływu na protest w szkole. - tłumaczą ich koledzy.

– Strajk trwa! Jesteśmy oburzeni rozpowszechnianymi przez część mediów zmanipulowanymi informacjami, że w naszej szkole przerwano strajk, a nauczyciele pojechali na weekend do SPA. - powiedziała w rozmowie z WP Katarzyna Radoń, wicedyrektor Zespół Szkół nr 2 w Stargardzie. - W szkole wciąż przebywa 30 protestujących nauczycieli. Decyzja o wyjeździe siedmiorga nauczycieli oraz kilku pracowników administracyjnych nie ma wpływu na losy protestu. - tłumaczyła.

11 kwietnia Radio Szczecin poinformowało, że 16 pracowników szkoły miało wyjechać na weekendowy wypoczynek w trakcie strajku. - Wyjeżdżają na zaplanowany, opłacony wcześniej, weekendowy wypoczynek. (...) I tak jakby po prostu w tym dniu nie strajkują - powiedziała WP  nauczyciela Alicja Kulewska. 

Wielu internautów celnie zauważyło, że sytuacja to przypomina sławną Maderę Ryszarda Petru, który podczas protestu opozycji w Sejmie udał się na wakacje z posłanką Joanną Szmidt. 

Źródło: Radio Szczecin // Wirtualna Polska

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze