Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

No i proszę, opozycji szczęka opadła! Brigitte Bardot chwali polityków PiS!

sm 21:54 23 stycznia 2018
Posłowie PiS oraz organizacje pozarządowe zainaugurowały dziś w Parlamencie Europejskim w Brukseli wystawę "Niech futra przejdą do historii", która ma zwracać uwagę na cierpienia zwierząt hodowanych na futra i zachęcać państwa UE do wprowadzania zakazu takiej hodowli. Podczas inauguracji odczytano list Brigitte Bardot do uczestników konferencji. "Gratuluję posłom, którzy współorganizowali konferencję"- napisała francuska aktorka. Opozycji szczęka opadła!

Wystawę w PE zorganizowali europosłowie PiS (grupa Europejskich Konserwatystów i Reformatorów) Ryszard Legutko, Zdzisław Krasnodębski, Zbigniew Kuźmiuk, Jadwiga Wiśniewska i Stanisław Ożóg, litewski europoseł Waldemar Tomaszewski oraz organizacje pozarządowe Otwarte Klatki, Fur Free Alliance i Eurogroup for Animals.

Cel ekspozycji? Ma zwrócić uwagę na problem zbyt małych klatek na fermach, cierpienie zwierząt i okrutny sposób ich zabijania. Przedstawia też obecnie prawodawstwo w UE dotyczące hodowli na futra. Można się z niej dowiedzieć m.in., że w UE rocznie ponad 40 mln zwierząt jest zabijanych na futra.

Podczas inauguracji odczytano list Brigitte Bardot do uczestników konferencji, która mocno chwali ... polityków PiS. "Sondaże jasno pokazują, że większość Europejczyków nie akceptuje hodowli na futra. Kilka państw członkowskich zakazało lub jest bliskich zakazania funkcjonowania przemysłu hodowli na futra, w tym Wielka Brytania, Austria, Chorwacja i Słowenia. Gratuluję posłom EKR, którzy współorganizowali konferencję w PE. Mam nadzieję, że Polska wkrótce również wprowadzi zakaz hodowli zwierząt na futra" – napisała w liście francuska aktorka.

Pochwała od francuskiej aktorki na pewno nie ucieszyło polityków opozycji, którzy na wszelkie objawy sympatii wobec obecnej władzy dostają szału! I jak tu żyć, opozycjo, no jak?

 

Źródło: Onet.pl

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze