Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Niespodziewane koszta związane ze spotkaniem prezydenta z mieszkańcami Szczecinka. Andrzej Duda, chce je pokryć z własnej kieszeni

PR 14:29 3 sierpnia 2019
fot. Jakub Szymczuk/KPRP
Portal iszczecinek.pl podał, że do szczecineckiego starostwa, organizatora wizyty prezydenta Andrzeja Dudy w Szczecinku 12 lipca, wpłynął rachunek opiewający na 900 zł. Wystawiła go Komunikacja Miejska za utracone przychody z tytułu sprzedaży biletów żeglugi śródlądowej, która na czas wizyty prezydenta była - na polecenie SOP - wyłączona z użytkowania. Prezydent sam chce pokryć koszta.

Starostwo Szczecinka zaprosiło do swojego miasta prezydenta Andrzeja Dudę. 12 lipca, głowa państwa odwiedziła mieszkańców, spotykając się z nimi w okolicach pomostu zamkowego. 

Ze względów bezpieczeństwa, warunkiem koniecznym okazało się zamknięcie linii tramwaju wodnego.

Portal iszczecinek.pl podał niedawno, że do szczecineckiego starostwa, organizatora wizyt prezydenta Andrzeja Dudy w Szczecinku, wpłynął rachunek opiewający na 900 zł. Komunikacja Miejska w Szczecinka wystawiła go za utracone przychody z tytułu sprzedaży biletów żeglugi śródlądowej, która na czas wizyty prezydenta była wyłączona z użytkowania.

Prezydent Andrzej Duda odniósł się do sprawy w sobotę za pośrednictwem mediów społecznościowych.

-Jest spór o 900 złotych za rejs statku wycieczkowego w Szczecinku wstrzymany z uwagi na moje spotkanie z Mieszkańcami? Nie ja wybierałem miejsce spotkania ale jeśli jest problem, mogę te koszty pokryć z własnej kieszeni - czytamy na Twitterze Andrzeja Dudy.

 

 Czytaj także:

ROZCZULAJĄCE do bólu! Prezydent Andrzej Duda zachował się jak należy [WIDEO]

Źródło: twitter, iszczecinek.pl

Wczytuję ocenę...


Andrzej Duda zmienia Konstytucję -zakaz adopcji dzieci przez pary jednopłciowe
Wczytuję komentarze...
Najnowsze