Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

NIESAMOWITE! Zobacz kto oprócz Ukraińców szturmuje naszą granicę by mieszkać w Polsce?

sm 15:09 31 lipca 2017
Nie tylko Ukraińcy szturmują naszą granicę w poszukiwaniu lepszego życia. Według najnowszych danych coraz więcej przybywa do Polski Białorusinów.

Białorusini coraz częściej przyjeżdżają do Polski w celach zarobkowych. Białoruska "La Strada", organizacja zajmująca się pomocą wyjeżdżającym za granicę, podaje, że wśród osób, które wyjeżdżały z Białorusi w celach zarobkowych, Polska jest w czołówce krajów przeznaczenia.

 

Zajmujemy drugie miejsce, zaraza za Rosją. Na wschód wyemigrowało 27% spośród emigrantów zarobkowych, a do Polski 22%. Nastąpiło tu niemal zrównanie od czasu ostatniego badania sprzed 4 lat - wtedy przeszło połowa Białorusinów wyjeżdżała do Rosji, a tylko 8% do Polski.

 

Co ciekawe, Polska jest preferowanym kierunkiem wyjazdu - najwięcej osób mówi, że chciałoby pracować właśnie w Polsce (12%), w Rosji (9%) i Niemczech (8%). 

 

Według tzw. szybkiego wyliczenia GUS, tempo wzrostu cen w Polsce przyśpieszyło w lipcu. Inflacja CPI wzrosła do 1,7 proc. rok do roku. To poziom zgodny z prognozami ekonomistów i wyższy niż 1,5 proc. sprzed miesiąca.

 

Polska staje się po prostu potęgą! 

Źródło: Onet

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze