Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Niemieccy Żydzi krytykują Amazona. Zarzucają firmie propagowanie nazizmu

pmb 18:58 13 lipca 2019
maxpixel.net/CC0 Public Domain
To zupełnie nieakceptowalna sytuacja, by Amazon dystrybuował koszulki i naklejki sławiące nazistowskich przywódców i prawicową ideologię oraz szerzące nienawiść do mniejszości – powiedział przewodniczący Centralnej Rady Żydów w Niemczech Josef Schuster w wywiadzie dla "Redaktionsnetzwerk Deutschland". Jego słowa odnoszą się do rzekomej sprzedaży produktów "z odniesieniami do nazistowskiej ideologii".

Szef Centralnej Rady Żydów w Niemczech Josef Schuster zaapelował do Amazona o wycofanie ze sprzedaży artykułów z odniesieniami do nazistowskiej ideologii. To jego zdaniem "zupełnie nieakceptowalna sytuacja".

Zdaniem Josefa Schustera, Amazon "jako jedno z największych przedsiębiorstw na światowym rynku książki i sprzedaży internetowej ma wielką moralną i społeczną odpowiedzialność". - Kto oferuje na rynku takie towary, nie może ograniczać swojej roli jedynie do "oferenta" i nie ponosić odpowiedzialności – podkreślił Szuster. 

Schuster oczekuje od Amazona i od odpowiedzialnych za to urzędów sprawdzenia sloganów i zawartości pism pod kątem obowiązującego prawa, a w przypadku stwierdzenia ich nielegalności, wycofania ich ze sprzedaży i ukarania autorów – czytamy na dw.com.

Źródło: dw.com

Wczytuję ocenę...


KONIEC SYSTEMU (ODC.167/1) - SKĄD KWAŚNIEWSCY MAJĄ MILIONY?
Wczytuję komentarze...
Najnowsze