Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

„Nie ma potrzeby upolityczniania sprawy marszu w Białymstoku”. Fogiel apeluje do polityków

PR 10:47 23 lipca 2019
Telewizja Republika
- Nie ma potrzeby upolityczniania sprawy marszu w Białymstoku, to nikomu nie wyjdzie na dobre - oświadczył wicerzecznik PiS Radosław Fogiel. Zaapelował do polityków o niewykorzystywanie tej sprawy do walki politycznej. Ekscesy w Białymstoku są godne najwyższego potępienia – podkreślił.

- Nie ma potrzeby upolityczniania tej sprawy, bo to nikomu nie wyjdzie na dobre, a przede wszystkim nie wyjdzie na dobre działaniu wymiaru sprawiedliwości i tym osobom ewentualnie poszkodowanym - powiedział zastępca rzecznika PiS w Polsat News.

Zaapelował do zabierających głos w tej sprawie polityków "o umiar i niewykorzystywanie tego do bieżącej walki politycznej".

- Przede wszystkim musimy zaznaczyć, że te ekscesy w Białymstoku są godne najwyższego potępienie. Nie ma miejsca na przemoc w życiu publicznym. Jeżeli ktoś atakuje legalne zgromadzenie czy ochraniających je policjantów, to powinien ponieść zasłużoną karę - oświadczył Fogiel.

Zastępca rzecznika przekazał również, że rzucane przez opozycję oskarżenia, dotyczące tego że PiS miałby zachęcać chuliganów do tego typu zachowań to "teza zupełnie absurdalna".

 

Czytaj także:

Ważne słowa Gosiewskiej! "Dochodzi do wywołania konfliktu poprzez kwestie światopoglądowe by doprowadzić do destabilizacji i chaosu"

Źródło: Polsat News

Wczytuję ocenę...


KONIEC SYSTEMU (ODC.167/1) - SKĄD KWAŚNIEWSCY MAJĄ MILIONY?
Wczytuję komentarze...
Najnowsze