Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

NIE DAJ SIĘ NABRAĆ na kłamstwa ws. Polexitu! Wicepremier Szydło: Polska była, jest i będzie w Europie

PR 12:31 15 grudnia 2018
Telewizja Republika
Podczas dzisiejszej konwencji PiS pod Warszawą, do zebranych, przemówiła m.in. wicepremier Beata Szydło. - Zobacz Europo jak można pięknie żyć, jak można się rozwijać - mówiła wicepremier.

Dużą część swojego przemówienia wicepremier osadziła w kontekście Polski w Unii Europejskiej. Apelowała, by nie dać się nabrać kłamcom, mówiącym o wychodzeniu Polski z Unii.

- Polska była, jest i będzie w Europie. Nie zmienią tego nawet polscy politycy, którzy kłamią mówiąc o Polexicie - powiedziała Beata Szydło.

- Jesteśmy dumni, że jesteśmy Europejczykami. Polska była, jest i będzie w Europie i nikt i nic tego nie zmieni. Nawet ci polscy politycy, którzy ciągle kłamią, krzycząc o jakimś Polexicie. Czas, żeby wreszcie zrozumieli, że Polska jest, była i będzie w Europie - kontynuowała wicepremier.

 

 

- Wolności do poglądów, wolności słowa, wolności do wyznawanej wiary, wolności od niedostatku i wolności od strachu. Cztery wolności, które powinny być przynależne każdemu człowiekowi. Zastanówmy się, czy tak jest, czy każdy tymi wolnościami może się cieszyć - powiedziała wicepremier.

 

Szydło podkreślała, że Polska jest przykładem stawianym przez wiele państw w Europie za politykę społeczną i demograficzną.

- Mądra polityka społeczna stała się symbolem Polski, ale też pewnym fenomenem, nad którym będą się pewnie w przyszłości głowić naukowcy, ekonomiści, jak to jest możliwe, że programy społeczne, które były do tej pory kojarzone z wydawaniem pieniędzy, w Polsce stały się kołem zamachowym gospodarki - mówiła.

- Zobacz Europo jak można pięknie żyć, jak można się rozwijać. Chcemy Europo, abyś czerpała od nas dobre wzorce, jak mu czerpiemy od Ciebie - mówiła Beata Szydło

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Wczytuję komentarze...
Najnowsze