Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Napięcie na linii Kijów-Moskwa. Możliwe zerwanie stosunków dyplomatycznych?

zm 21:33 12 sierpnia 2016
Government.ru
– Nie chciałbym żeby taka sytuacja nastąpiła, ale jeśli nie będzie innego sposobu wpłynięcia na sytuację, to prezydent prawdopodobnie mógłby podjąć taką decyzję – komentował możliwość zerwania stosunków dyplomatycznych premier Dimitrij Miedwiediew.

W ostatnich dniach nastąpiło wzmożenie kryzysu rosyjsko-ukraińskiego, związanego z zatrzymaniem obywateli Ukrainy, podejrzanych o próbę dokonania zamachu terrorystycznego na Krymie. Jak podkreślają eksperci, koncentracja wojsk na terenach konfliktu zbrojnego w ostatnich dniach nie jest przypadkowa i należy z czujnością obserwować sytuacje na wschodzie.

Relacje zaostrzają tylko komentarze rosyjskich polityków, w tym premiera Dimitrija Miedwiediewa, który dzisiaj poinformował, że Rosja nie wyklucza zerwania stosunków dyplomatycznych z Ukrainą.

– Nie chciałbym żeby taka sytuacja nastąpiła, ale jeśli nie będzie innego sposobu wpłynięcia na sytuację, to prezydent prawdopodobnie mógłby podjąć taką decyzję – mówił polityk. – Ostateczna decyzja należy do prezydenta – dodał Miedwiediew.


Źródło: ukropnews24.com, edesknews.com

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze