Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Nagie zdjęcie na Instagramie rosyjskiego resortu obrony. Internauci twierdzą, że to rzeczniczka MON-u

AS 13:21 6 sierpnia 2018
twitter
Na oficjalnym koncie rosyjskiego resortu obrony na Instagramie pojawiło się nietypowe, jak na tę stronę zdjęcie. Opublikowana została fotografia przedstawiająca nagą kobietę. W sieci pojawiły się spekulacje, że nagie selfie może przedstawiać 27-letnią rzeczniczkę MON Rossijanę Markowską.

Zdjęcie nagiej kobiety pojawiło się na jednym z kilkusekundowych Instastories rosyjskiego MON. Fotografia niemal natychmiast zniknęła, ale internauci zdążyli ją zapisać, wykonując zrzut ekranu.  

Nagie selfie bez widocznej twarzy kobiety krąży po sieci. Internauci zastanawiają się, kogo ona przedstawia.

– Ktokolwiek prowadzi konto rosyjskiego Ministerstwa Obrony na Instagramie, najwyraźniej zapomniał się wylogować przed bardzo seksownym sobotnim popołudniem - napisał Kevin Rothrock, który opublikował na Twitterze ocenzurowane przez niego zdjęcie z Instagrama rosyjskiego MON.

Internauci podejrzewają, że zdjęcie przedstawia 27-letnia Rossijana Markowska, rzeczniczkę rosyjskiego MON. Po sieci krążą teorie, że Markowska chciała wysłać fotografię ze swojego prywatnego konta, jednak nie wylogowała się z konta ministerstwa.

 

Źródło: The Sun

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze