Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Na opozycji zaczyna się robić gorąco. Kosiniak-Kamysz: Wygram z Rafałem Trzaskowskim

AS 19:49 17 maja 2020
Władysław Kosiniak-Kamysz - lider PSL / Aleksiej Witwicki/Gazeta Polska
Będę rywalizował z kandydatem PO Rafałem Trzaskowskim, ale nie przez hejt, nienawiść, opluwanie, a przez swój program i aktywność - mówił w niedzielę w Polsat News kandydat PSL na prezydenta Władysław Kosiniak-Kamysz.

Pytany o zmianę kandydatury przez PO po rezygnacji wicemarszałek Sejmu Małgorzaty Kidawy-Błońskiej, odparł, że znany jest już "pejzaż wyborczy", ale najważniejsze są postulaty poszczególnych kandydatów.

 

"Ja jestem w tym maratonie wyborczym od listopada, więc mogę powiedzieć - jestem weteranem tej walki prezydenckiej - kandydaci się zmieniają, ja jestem pewien swojego sukcesu, bo mam na celu nie tylko wygranie z Andrzejem Dudą, ale przywrócenie Polsce braterstwa, wyjście Polski z kryzysu po koronawirusie" - mówił Kosiniak-Kamysz.

 

Pytany, czy w jego ocenie Rafał Trzaskowski nie miałby szans w drugiej turze wyborów z Andrzejem Dudą, odparł, że z szacunkiem podchodzi do kandydatury obecnego prezydenta Warszawy.

 

"Będzie ciekawa rywalizacja i mam nadzieję taka na programy, pomysły dla Polski" - stwierdził lider PSL.

 

"Będę z nim rywalizował i wygram tę rywalizację, ale nie przez hejt, opluwanie, nienawiść, tylko przez swój program, swoją aktywność, to, co mam do zaproponowania" - dodał Kosiniak-Kamysz.

Źródło: pap

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze