Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Na konto kolegi zaciągnął kilkanaście pożyczek. W sumie ponad 50 tys. zł

JK 10:46 16 listopada 2020
Mężczyźnie grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności.KPP w Jaworze
Mieszkaniec Dolnego Śląska wyłudził na konto kolegi 13 pożyczek w różnych instytucjach finansowych na łączną sumę 51 tysięcy złotych. Mężczyźnie grozi kara do 8 lat więzienia.

Kilka miesięcy temu mieszkaniec powiatu jaworskiego zorientował się, że na jego nazwisko zostały zaciągnięte pożyczki w różnych bankach i instytucjach finansowych, o czym zawiadomił policję.  

Funkcjonariusz Wydziału Dochodzeniowego–Śledczego Komendy Powiatowej Policji w Jaworze w trakcie prowadzonego postępowania, wpadł na trop oszusta. 

Usłyszał 13 zarzutów 

Nieuczciwym naciągaczem okazał się 26-letni kolega pokrzywdzonego. Mężczyzna wykorzystał fakt, iż mogąc odwiedzać zgłaszającego w jego miejscu zamieszania, miał dostęp do jego rzeczy osobistych. Posłużył się więc wielokrotnie dowodem osobistym znajomego i zaciągnął w różnych bankach i instytucjach finansowych kilkanaście pożyczek na prawie 51 tysięcy złotych.

Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał łącznie 13 zarzutów. 26-latek będzie musiał naprawić szkodę i zwrócić pokrzywdzonym podmiotom finansowym uzyskane na skutek przestępczego procederu pieniądze. Grozi mu kara do 8 lat więzienia.


Źródło: KPP w Jaworze

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze