Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Muller: Platforma może obiecać wszystko, ale jaka jest ich wiarygodność?

AS 8:51 2 października 2019
Telewizja Republika
– – Mobilizacja elektoratu jest zawsze bardzo ważna, dlatego my zawsze apelujemy o pójście na wybory - powiedział w rozmowie z Iloną Januszewską w poranku Telewizji Republika rzecznik rządu Piotr Muller.

Gość Telewizji Republika skomentował wczorajszą debatę wyborczą. - Premier Sasin zachował wczoraj taki spokój programowy. To, że niektórzy stosują takie sztuczki retoryczne, nie jest dziwne, natomiast moim zdaniem zwycięzcą był Jacek Sasin - ocenił.

 – Przede wszystkim pytanie o wiarygodność. Oczywiście w czasie kampanii można wiele rzeczy obiecać, ale pytanie o możliwość realizacji. Jak słyszę od Borysa Budki, że to prawie że PO wymyśliła 500+ to nie wiadomo czy śmiać się czy płakać, bo przecież gdy PiS proponował ten program, to Donald Tusk śmiał się, że to niemożliwe - zauważył Piotr Muller.

– Niedługo dowiemy się, że 13 emerytura była pomysłem Platformy, że kto inny sterował ich głosami, gdy podwyższali wiek emerytalny. To wszystko wygląda dobrze na poziomie deklaracji, bo po wyborach jak zwykle okaże się, że będą musieli podjąć decyzje inną  z powodu jakiejś sytuacji - stwierdził rzecznik rządu.

– Myślę, że decyzje wyborców są już podjęte - powiedział. – Mobilizacja elektoratu jest zawsze bardzo ważna, dlatego my zawsze apelujemy o pójście na wybory - podkreślił polityk..

Gość Ilony Januszewskiej zabrał głos także w sprawie śmierci marszałka seniora Kornela Morawieckiego. – To jest dla całej rodziny i pana premier bardzo trudna sytuacja. Pan premier nie będzie podejmował do soboty takiej aktywności politycznej, tylko takie decyzje, które są koniecznie ze względu na sprawowaną funkcje - wyjawił.

Redaktor prowadząca zauważyła, że kondolencje złożyli politycy różnych opcji. – Chciałbym, żeby takie standardy obowiązywały w różnych obszarach, nie tylko w tych trudnych chwilach - powiedział Piotr Muller.

– Powinny być obszary pewnej zgody narodowej - dodał.

– Kornela Morawieckiego zapamiętamy jako wojownika o wolność - stwierdził rzecznik rządu.

 – Myślę, że dla pana premiera, poza oczywiście ojcem, był takim wyznacznikiem twardego podejścia do wyzwań, nie poddawania się w trudnych okolicznościach - ocenił gość Telewizji Republika. 

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze