Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

MSWiA reaguje na nieprawdziwe informacje wp.pl

PR 13:40 29 lipca 2019
twitter.com/MSWiA_GOV_PL
- Odnosząc się do dzisiejszej publikacji portalu Wirtualna Polska, sprzeciwiamy się rozpowszechnianiu nieprawdziwych informacji dotyczących rzekomego konfliktu pomiędzy członkami kierownictwa MSWiA. Tezy postawione przez autora artykułu nie mają żadnego związku z rzeczywistością i są nieprawdziwe - czytamy w oświadczeniu MSWiA.

Portal wp.pl donosił dziś o rzekomym konflikcie w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji. "Tezy postawione przez autora artykułu nie mają żadnego związku z rzeczywistością i są nieprawdziwe" oznajmiła w odpowiedzi ministerstwo.

 

Wiceminister Jarosław Zieliński cieszy się pełnym zaufaniem minister Elżbiety Witek – potwierdzeniem tego jest fakt, że to właśnie on został wyznaczony przez szefową MSWiA jej pierwszym zastępcą.

Niezrozumiałe jest wprowadzanie opinii publicznej w błąd, zwłaszcza, że wiceministrowie MSWiA bardzo dobrze wypełniają swoje obowiązki. Następnym razem zachęcamy do zadawania pytań wprost, bez uciekania się do konieczności insynuacji - czytamy w komunikacie.

 

Czytaj także:

"20 osób zostało doprowadzonych do jednostek policji". Istotny komunikat ws. zamieszek w Białymstoku

MSWiA kolejny raz rozprawia się z doniesieniami „Wyborczej”. Chodzi o „bykowe”

Źródło: Centrum Prasowe PAP

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze