Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Mosiński: Wygranymi, patrząc przez pryzmat polityki są dziś Kaczyński i Duda

ASy 19:57 30 grudnia 2020
Prezydent Andrzej DudaPAP
Zdaniem posła PiS Jana Mosińskiego patrząc na rok 2020 przez pryzmat polityki, "wygranym jest obecny prezydent Andrzej Duda". Mosiński był dziś gościem w Programie 1 Polskiego Radia.

Goście radiowej Jedynki ocenili, którzy z polityków w minionym roku mogli zyskać, a którzy stracić na arenie politycznej.

Zdaniem Czesława Mroczka z PO, który również był gościem audycji "z całą pewnością bardzo duże poparcie należy do Rafała Trzaskowskiego".

- Przegrał co prawda wybory prezydenckie, ale uzyskał jedynie kilkaset tysięcy głosów mniej od zwycięzcy. To 10-milionowe poparcie to wielki kapitał. Z całą pewnością jest to w naszym kraju polityk pierwszoplanowy – powiedział poseł Platformy Obywatelskiej.

Według niego mijający rok do udanych może zaliczyć też Szymon Hołownia. Mroczek również wspominał o sukcesie Andrzeja Dudy, któremu udało się "obronić drugą kadencję".

- To osoby, które ten rok z punktu widzenia rozwoju własnej kariery zawodowej mogą uznać za dobry – stwierdził gość radiowej Jedynki.

Jan Mosiński podkreślił - podobnie, jak jego poprzednik, że "patrząc przez pryzmat polityki, wygranym jest obecny prezydent Andrzej Duda, który wygrał wybory prezydenckie".

- Ich termin był przedmiotem sporu pomiędzy obozem rządzącym a opozycją - przypomniał poseł. 

- Bez wątpienia o sukcesie może mówić także premier Mateusz Morawiecki, który wrócił wygrany z grudniowego szczytu Rady Europejskiej. Wygranym jest również prezes Jarosław Kaczyński, który jako lider obozu Zjednoczonej Prawicy potrafił w tych trudnych miesiącach utrzymać jedność tego obozu - dodał Jan Mosiński. 

Źródło: polskieradio24.pl

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze