Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Mosiński: Schetyna próbuje ratować swoją twarz, lepiąc projekt pt. „Koalicja Obywatelska”

M.N. 18:30 18 lipca 2019
Telewizja Republika
PO nie jest przygotowana. Król jest nagi. Myślę, że część liderów lewicy i choćby PSL-u dostrzegła pewien chytry zamysł w planach Schetyny – czyli konsekwentne konsumowanie partii opozycyjnych - powiedział dla Telewizji Republika Jan Mosiński, Prawo i Sprawiedliwość.

– To co proponuje Grzegorz Schetyna to pospolite ruszenie, bez programu po to, aby wygrać wojnę z PiS – tłumaczył Mosiński. 

– Bazą jak powiedział dzisiaj Grzegorz Schetyna jest „sześciopak”, ale to jest bardzo niebezpieczne dla Polski! Tam mamy rozbicie dzielnicowe, wplata w tę szóstkę 21 postulatów samorządowców, część z tego jest niezgodna z konstytucją i powoduje osłabienie państwa. Myślę, że Polacy pogonią kota jesienią tym pomysłom – podkreślił.

Zdaniem Jana Mosińskiego to co zaproponował dzisiaj Grzegorz Schetyna to jego absolutna porażka. – PO nie jest przygotowana. Król jest nagi. Myślę, że część liderów lewicy i choćby PSL-u dostrzegła pewien chytry zamysł w planach Schetyny – czyli konsekwentne konsumowanie partii opozycyjnych – zaznaczył. 

– Grzegorzowi Schetynie nie przeszkadzał Miller czy Cimoszewicz, których wepchnął na salony i reanimował postkomunę, a nagle przeszkadza mu pani Senyszyn? To liderzy SLD dostrzegli plan Schetyny na marginalizację ich ugrupowania – dodał.

Koalicja Obywatelska

– To jest wszystko bałamutne. Schetyna próbuje ratować swoją twarz, lepiąc projekt pt. „Koalicja Obywatelska”. Jesień to ciężkie wyzwanie dla Grzegorza Schetyny – ocenił Mosiński.  

PSL

– Lider Ludowców próbuje dzisiaj odzyskać zaufanie polskiej wsi, ale pamiętajmy, że polski rolnik raz oszukany i wykpiony nie zaufa ponownie tej formacji politycznej. 

Dodał, że Polsce potrzebna jest silna i merytoryczna opozycja, której dziś brakuje. 


Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze