Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Mosiński: Nie chcemy spocząć na laurach i powiedzieć, że zrealizowaliśmy program

AS 18:05 8 lipca 2019
Telewizja Republika
– Jeżeli chodzi o najważniejsze dokonania to bez wątpienia oddaliśmy Polskę obywatelom, Polakom, rodzinom polskim – powiedział w rozmowie z redaktorem Marcinem Bąkiem ma antenie Telewizji Republika poseł Prawa i Sprawiedliwości Jan Mosiński.

– Oczywiście my wbrew temu, co wieści opozycja, nie zajmujemy się samymi sobą, tylko my chcemy naprawiać Polskę w dalszym ciągu - mówił Jan Mosiński.

– Z troską myślimy o Polsce i Polakach i stąd ta retrospekcja tego co dokonaliśmy już przez 4 latach i co chcemy zrealizować w kolejnych podczas konwencji programowej w Katowicach. Nie chcemy usiąść na laurach i powiedzieć, że zrealizowaliśmy program i już - stwierdził polityk Prawa i Sprawiedliwości.

– Jeżeli chodzi o najważniejsze dokonania to bez wątpienia oddaliśmy Polskę obywatelom, Polakom, rodzinom polskim - powiedział. – 500 +, teraz wchodzi także 500 + na pierwsze dziecko - dodał. 

– Udało nam się zmniejszyć deficyt budżetu państwa - zauważył poseł.

– Jeżeli chodzi o emerytury, obniżyliśmy wiek emerytalny, a więc jesteśmy wiarygodni. Co obiecaliśmy to zrealizowaliśmy - mówił Jan Mosiński.

– Co przed nami? Edukacja, służba zdrowia przede wszystkich - wymieniał polityk.

 – My planujemy na kilka lat do przodu i mam nadzieję, że nasi wyborcy to dostrzegą - powiedział gość Telewizji Republika. 

– 103 miliardy złotych na czyste powietrze, jest taki program. 103 miliardy w ciągu kilku najbliższych lat, to są także działania anty-smogowe. Przeznaczamy też kilka miliardów na wymianę tzw. kopciuchów. Krok po kroku chcemy wprowadzić ten miks energetyczny - podkreślił poseł Prawa i Sprawiedliwości  – Generalnie chcemy środowiska, tak żebyśmy oddychali czystem powietrzem, ale to też jest proces, my wychodzimy z komunizmu - dodał.

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze