Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Morawiecki: Mamy, które samotnie wychowują dzieci, to nasze ciche bohaterki

M.N. 18:12 29 listopada 2017
Wikimedia Commons
– W ogóle uważam, że mamy, które samotnie wychowują dzieci to nasze ciche bohaterki. Dziś niestety to zjawisko nierzadkie i bardzo ciężko jest takim mamom wiązać koniec z końcem. Dlatego uważam je za wielkie osoby - powiedział wicepremier, minister finansów i rozwoju Mateusz Morawiecki.

„Mam zaszczyt uczestniczyć w pomocy np. dla pani Agnieszki, która ciężko pracuje, ma chory kręgosłup i mimo wszystko, jako samotna matka wychowuje dwójkę dzieci w piękny sposób. W ogóle uważam, że mamy, które samotnie wychowują dzieci to nasze ciche bohaterki. Dziś niestety to zjawisko nierzadkie i bardzo ciężko jest takim mamom wiązać koniec z końcem. Dlatego uważam je za wielkie osoby.”

Dziś „Szlachetna Paczka” opublikowała raport, który trafił w ręce wicepremiera Mateusza Morawieckiego. Wicepremier podkreślał, że to wielka inicjatywa. – To wielka, ogólnospołeczna, a nawet ogólnopaństwowa akcja, z której się bardzo cieszę. Cieszę się, że zaangażowanych w nią jest tysiące wolontariuszy. Budują tę siłę finansową po to, żeby rzeczywiście pomów osobom potrzebującym. Jednocześnie warto również zaznaczyć, że pomagać, to właśnie znaczy żyć – powiedział.

– To jest piękne, że młodzi ludzie angażują się w te inicjatywę. Dziękuję. Entuzjazm młodych ludzi to coś bardzo budującego - dodał wicepremier.

Źródło: wpolityce.pl

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze