Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Morawiecki: Do naszych obowiązków należy obrona dobrego imienia Polski

M.N. 12:56 25 listopada 2017
Wikimedia Commons
– Do naszych obowiązków należy obrona dobrego imienia Polski - mówił wicepremier Mateusz Morawiecki podczas Konferencja "Support Poland! Wspieraj Polskę!" – Polacy ze względu na własną historię, jak żaden inny naród na świecie, mają prawo do dumy z własnej ojczyzny – dodał.

Na dzisiejszej konferencji omawiano Polską komunikację strategiczną w odniesieniu do polityki historycznej, wkład Polonii w obronę dobrego imienia Polski, także najważniejsze zadania dyplomacji w tej sprawie.

"Do naszych obowiązków należy obrona dobrego imienia Polski" - podkreślił wicepremier Mateusz Morawiecki, który wziął udział w otwarciu konferencji. Tłumaczył, że w Polsce przez wiele lat wmawiano, że bycie dumnym z własnej ojczyzny jest niemodne. Tymczasem - jak podkreślił - w Stanach Zjednoczonych do dumy z własnego kraju poczuwa się zdecydowana większość Amerykanów.

Morawiecki podziękował Reducie Dobrego Imienia i jej założycielowi Maciejowi Świrskiemu za ich wysiłek na rzecz Polski w obszarze "soft power". Podkreślił, że także dzisiaj mamy do czynienia z fałszowaniem świadomości Polaków.

Źródło: media, Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze