Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Miller uderza w Sasina. Internauci dostrzegli kłamstwo byłego premiera

JJ 12:42 15 października 2020
Były premier Leszek MillerLukaspl / CC BY-SA (https://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0)
Europoseł Leszek Miller zaatakował wicepremiera Jacka Sasina, używając do tego...zdjęć z zagranicy. Chodziło o wypowiedź polityka PiS o tym,że niektórzy lekarze nie chcą wykonywać swoich obowiązków w czasie pandemii koronawirusa. Internauci udowodnili Millerowi kłamstwo.

W Programie Pierwszym Polskiego Radia wicepremier Sasin przekonywał we wtorek,że szpitale, jeżeli chodzi o sprzęt, taki jak respiratory, łóżka czy inne środki medyczne, są przygotowane na pandemię koronawirusa, jednak „niestety występuje taki problem jak brak woli części środowiska lekarskiego”.

– Oczywiście bardzo wielu lekarzy, pielęgniarek, personelu medycznego z wielkim poświęceniem wykonuje swoje obowiązki, ale część tych obowiązków wykonywać nie chce – tłumaczył polityk Prawa i Sprawiedliwości. Jacek Sasin zabrał głos w tej sprawie także na Twitterze.

– Jednak nie można przy tym zamykać oczu na twarde dane – np. woj. opolskie, gdzie ok. 95 proc. lekarzy NIE stawia się na wezwanie wojewody do walki z epidemią (niestety, nie jest to wyjątek w skali kraju). Czy mamy udawać, że jest to w porządku względem pacjentów i tej części medyków, która heroicznie walczy z koronawirusem? - pytał wicepremier.Do wypowiedzi Sasina odniósł się na Twitterze Leszek Miller, uciekając się przy okazji do manipulacji.

 

– Przypomina mi się taki dowcip: Wchodzi klient do rzeźnika i mówi: – przepraszam to na wystawie to świński ryj? Nie to lustro – napisał były premier, dołączając do wpisu zdjęcia lekarzy ciężko pracujących podczas pandemii koronawirusa, oddanych pacjentom, zatroskanych i zmęczonych. W czym problem? Otóż internauci zauważyli, że gdzieś już wcześniej widzieli te fotografie i na pewno nie są one z Polski.

Jeden z internautów udostępnił w odpowiedzi wpis z tymi samymi zdjęciami, tyle że datowany na połowę kwietnia.

Na dowód tego jeden z nich udostępnił wpis z tymi samymi zdjęciami, datowany na połowę kwietnia.

 

 

Źródło: Twitter

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze