Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Mieszkanie+ już dla 400 rodzin z Jarocina

12:05 9 grudnia 2017
Dziś zostanę oficjalnie wręczone decyzje o przyznaniu 400 rodzinom mieszkań w ramach programu Mieszkanie+. Jarocin jest pierwszym miastem którego mieszkańcy skorzystają z tego rządowego programu.

Jarocin, jako pierwsze miasto w Polsce, przyznał wybudowane lokale w ramach Mieszkania Plus. Wszyscy szczęśliwcy będą mogli wprowadzić się do swoich nowych mieszkań już na początku marca 2018 roku.

„Z burmistrzem Jarocina, Adamem Pawlickim z partii Porozumienie, wręczymy decyzje o przyznaniu 400 rodzinom mieszkań w ramach programu Mieszkanie+” - napisał na portalu społecznościowym Jarosław Gowin.

 

Mieszkanie Plus w Jarocinie zostało określone przez samorząd. Władze przyznały mieszkania rodzinom z dziećmi w wieku do 15 lat. Również istotne było, aby rodziny nie miały tytułu prawnego do innego lokalu, a także ich minimum dochodowe wynosiło:

  • 3 tys. zł na rodzinę w przypadku lokalu 55 m²,

  • 2 tys. zł dla wszystkich zainteresowanych mieszkaniem o powierzchni 35 m².

Wszystkie osoby spoza gminy, które uzyskały pozytywną decyzję, muszą zobowiązać się do meldunku w gminie, a także do odprowadzenia podatku w Jarocińskim Urzędzie Skarbowym.

 

Źródło: twitter, mieszkanieplus.org.pl

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze